ترجمه رسمی دیپلم دبیرستان

دیپلم دبیرستان و گواهی پیش دانشگاهی خود را گم کرده ام و آموزش و پرورش المثنی صادر نمی کند. برای ترجمه چه کار کنم؟

1. به یکی از دفاتر پیشخوان مراجعه کنید و برای مقاطع دبیرستان و پیش دانشگاهی تقاضای تاییدیه تحصیلی به صورت کارتابلی (الکترونیکی) نمایید. از شما نام دفتر ترجمه و مترجم رسمی را مطالبه خواهند کرد  که اطلاعات مربوطه را اعلام فرمایید.
2. با ما تماس بگیرید تا تاییدیه ارسالی از طریق کارتابل (الکترونیکی) پرینت شده و برای تایید به اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه ارسال شود.
3. تاییدیه های تحصیلی توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی برابر با اصل می شود و این نسخه برابر با اصل شده قابل ترجمه و تایید است.

گرفتن ریز نمرات و دیپلم دبیرستان برای ترجمه

برای گرفتن ریز نمرات دوره دبیرستان شما اول باید برید دبیرستان و از مسئول بخش رایانه تقاضا می کنید که ریزنمرات چهار ساله* را برای شما صادر کند فقط فراموش نکنید که مدرسه علاوه بر مهر، عکس شما را برروی ریزنمرات بچسباند (همراه خود عکس مناسب ببرید)، بعد از الصاق عکس و زدن مهر دبیرستان باید بروید اداره ناحیه ( منتطفه اموزشی) ، در این جا هم بعد از امضای مسئول تایید مدارک مقطع متوسطه و امضای معاون و مهر اداره ناحیه (منتطقه ) بروید اداره کل آموزش پرورش استان در این اداره هم ابتدا بر روی مدارک و ریزنمراتتون تمبر می چسبانند سپس بعد از امضای مسئول و معاون، مهر اداره را می زنند و تحویل شما برای ترجمه رسمی می دهند. کمی دوندگی داره ولی مانند ریزنمرات دانشگاه اما و اگر ندارد، در ضمن فرهنگیان نیز بسیار مودب محترم و مهربان هستند.

1- اگر محل تحصیل پیش دانشگاهی شما با دبیرستانتون یکی نیست باید به همین شیوه یک ریزنمره هم از مدرسه محل تحصیلتون برای مقطع مورد نظر بگیرید و همین مراحل را برای رسمی شدن مدرک انجام دهید.
2- مدرک اصل دیپلم و پیش دانشگاهی هم باید بهتر است هم زمان با ریز نمرات به تایید اداره کل برسانید.
3-اگر در هنگام مراجعه، دانشجو هستید کارت دانشجویی را همراه خودتون ببرید.
4-ریز نمرات شما حتما باید دارای مهر اداره کل باشد تا توسط دارالترجمه ها ترجمه رسمی (مهر قوه قضاییه) شود.
 

ترجمه رسمی مدارک دبیرستان

ترجمه رسمی مدرک تحصیلی

ترجمه رسمی مدرک دیپلم

مراحل ترجمه رسمی مدرک تحصیلی

هزینه ترجمه رسمی مدرک تحصیلی

ترجمه رسمی مدرک تحصیلی در کرج

ترجمه رسمی مدرک تحصیلی کرج

ترجمه رسمی مدرک دیپلم در کرج

ترجمه انگلیسی مدرک دیپلم

ترجمه ریزه نمرات انگلیسی

دارالترجمه رسمی طالقانی کرج
نشانی: کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از میدان سپاه، نرسیده به چهارراه طالقانی، روبروی هلال احمر، بلوار قائم (انتهای پارک نژاد فلاح، روبروی محل احداث ایستگاه مترو)، ساختمان اداری جهان نما، طبقه پنجم، واحد16
شماره تلفن: 3274382 026 / 32761285 026 / 09190024061 / 09190024062 / 09190024063
نمابر: 32761285 026
 
ساعات کاری
9:00 الی 18:00