نوع ترجمه را مشخص فرمایید

ترجمه برنزی : این نوع ترجمه برای مواردی پیشنهاد می شود که یا از حساسیت خیلی بالایی برخوردار نیستند و یا مقصود از ترجمه، صرفا پی بردن به محتوای کلی متن مورد نظر و بازتاب آن در ترجمه است. به عنوان مثال می توان گفت ترجمه ها و پروژه های دانشجویی آخر ترم دانشجویان عموما در این گروه قرار می گیرند. در این نوع ترجمه می توان صرفا ترجمه محتوایی انجام داد، بدین معنا که مترجم یک پاراگراف را خوانده و بدون این که نیازی به ترجمه کلمه به کلمه داشته باشد، محتوای پاراگراف را در برگردان خود بارتاب خواهد داد.

ترجمه نقره ای : این نوع ترجمه برای مواردی پیشنهاد می شود که از حساسیت بالایی برخوردار هستند و در مواردی همچون چکیده ها و یا متون اصلی تزهای کارشناسی ارشد یا رساله های دکترا، پروپوزال های نگاشته شده برای پذیرش دانشگاههای خارجی وغیره مورد استفاده خواهند گرفت. این نوع ترجمه به مترجمان زبده ارجاع داده شده و بنا به درخواست مشتری، توسط مترجم مسئول دارالترجمه طالقانی ویرایش خواهد شد.

ترجمه طلایی : این دسته بندی برای متونی پیشنهاد می شود که از حساسیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند. به عنوان مثال می توان به مقالات نگاشته شده برای چاپ در ژورنال های معتبر خارجی، مقالات ISI، انواع کتاب در حوزه های مختلف، قراردادهای تجاری و حقوقی و اصولا هر نوع ترجمه ای که در آن کیفیت دربالاترین سطح ممکن، مد نظر مشتری است.؛ اشاره کرد. این نوع ترجمه ها شخصا توسط مترجم مسئول دالترجمه طالقانی انجام می شود و کیفیت آن تضمین خواهد شد. 

ارسال فایل برای ترجمه

 

ترجمه رسمی مدارک

ترجمه رسمی اسناد

ترجمه رسمی در کرج

دارالترجمه رسمی در کرج

دالرتجمه رسمی در چهرراه طالقانی کرج

دالترجمه رسمی در چهارراه طالقانی

دارالترجمه رسمی طالقانی کرج
نشانی: کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از میدان سپاه، نرسیده به چهارراه طالقانی، روبروی هلال احمر، بلوار قائم (انتهای پارک نژاد فلاح، روبروی محل احداث ایستگاه مترو)، ساختمان اداری جهان نما، طبقه پنجم، واحد16
شماره تلفن: 3274382 026 / 32761285 026 / 09190024061 / 09190024062 / 09190024063
نمابر: 32761285 026
 
ساعات کاری
9:00 الی 18:00